Oglas

Bandić bio na pregledu u bolnici

author
HINA
19. lip. 2020. 15:22
>
15:23

Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić bio je jutros na pregledu u KBC-u Zagreb, nakon što se par dana nije osjećao dobro, no sada se osjeća dobro i neometano obavlja svoje obveze, izjavila je u petak Bandićeva glasnogovornica Ivanka Čuljak Milidrag. Pročitaj više

Oglas