Bandić bio na pregledu u bolnici
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić bio je jutros na pregledu u KBC-u Zagreb, nakon što se par dana nije osjećao dobro, no sada se osjeća dobro i neometano obavlja svoje obveze, izjavila je u petak Bandićeva glasnogovornica Ivanka Čuljak Milidrag. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas