Oglas

Bandić rekao da se dobro osjeća i da će s njim biti sve u redu

author
HINA
19. lip. 2020. 16:43
>
16:48

Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je u petak da se dobro osjeća i nada se da će s njegovim zdravstvenim stanjem biti sve u redu. Pročitaj više

Oglas