Bandić rekao da se dobro osjeća i da će s njim biti sve u redu
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić izjavio je u petak da se dobro osjeća i nada se da će s njegovim zdravstvenim stanjem biti sve u redu. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas