Bandić: Zaposlili smo 800 mladih do Nove godine na godinu dana

Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić danas je rekao da Grad zapošljava stotine mladih kako bi odradili vježbenički status.
Oglas
Komentirajući visok broj novozaraženih iz dana u dan u Zagrebu, Milan Bandić je istaknuo da su mjere dostatne, a o građanima samima ovisi hoće li doći do lockdowna.
Dotaknuo se i teme kritike oporbe koja je optužila premijera Andreja Plenkovića da je jučerašnje izglasavanje Bandićevog prijedloga o Bloku Kvatrić koji smatraju štetnim - njegova direktna odgovornost.
"U kriznoj situaciji treba biti mudar i lider i donositi odluke", rekao je Milan Bandić.
Na pitanje kako Zagreb sad u ovoj krizi zapošljava 150 ljudi, gradonačelnik je odgovorio:
"950 ne 150. Zaposlili smo 800 mladih do Nove godine na godinu dana da odrade vježbenički status. U krizna vremena treba zapošljavati, a ne otpuštati."
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas