Marin Miletić pozitivan na koronavirus: "Ljudi, bit će dobro!"

Mostov Marin Miletić na svom profilu na Facebooku je objavio da je pozitivan na koronavirus.
Oglas
"Saznao sam da sam bio sa rizičnim kontaktom. Odmah sam se vratio u Rijeku i testirao se.
Dobio sam nalaze za sat vremena - pozitivan sam na COVID. Obavijestio sam sve mjerodavne. Nemam nikakve simptome, dobro se osjećam. Deset dana ću biti u svom studiju u samoizolaciji. Sudjelovati ću u radu Hrvatskog sabora iz studija. Ljudi, bit će dobro!", napisao je Mostov Marin Miletić na Facebooku.
Tijek događaja s koronavirusom UŽIVO pratimo OVDJE.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas