U Primorsko-goranskoj županiji 232 novozaraženih i šestero umrlih
Na području Primorsko-goranske županije u subotu su 232 novozaražene osobe koronavirusom, a u Kliničkom bolničkom centru Rijeka umrlo je šestero oboljelih od covida-19, javio je županijski Stožer civilne zaštite. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas