Analitičar: Gorivo će ovog ljeta ići najviše na 17,5 kuna. Više me plaši struja
Hoćemo li i mi plaćati norveške cijene goriva, je li dobro da je Vlada zamrznula cijene, jesu li kompanije motor inflacije, u RTL Direktu je komentirao energetski analitičar Igor Grozdanić. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas