Danijela Dolenec ima koronu!

Zamjenica zagrebačkog gradonačelnika Danijela Dolenec pozitivna je na koronavirus.
Oglas
"Zamjenica gradonačelnika Grada Zagreba Danijela Dolenec obavila je danas testiranje na prisutnost koronavirusa, nakon što je jučer razvila simptome bolesti, i nalaz je pozitivan.
Određena joj je mjera izolacije, ima lakše simptome, te će sljedeći tjedan raditi od kuće", objavili su iz grada Zagreba.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas