Gradonačelnik Osijeka: Naš grad nije izgubio status velikog grada
Osječki gradonačelnik Ivan Radić rekao je da Osijek nije izgubio status velikog grada te pojasnio da će zbog smanjenog broja stanovnika, po važećim zakonskim odredbama, imati jednog dogradonačelnika i četiri gradska vijećnika manje, ali da svi pokazatelji govore da grad raste. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas