Plenković: Rastu nam brojke zaraženih, pozivam ljude na oprez
Predsjednik Vlade Andrej Plenković, u četvrtak je, u prigodi blagdana Svih svetih, položio vijence i zapalio svijeće na Gradskom groblju Mirogoj poručivši kako je to čin poštovanja prema onima koji su dali najviše za slobodu i neovisnost moderne hrvatske države. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas