Tijekom toplinskog vala smo najviše struje potrošili na ovaj dan
Iako je u nekim prethodnim vremenima vrhunac potrošnje energije bio u zimskim mjesecima zbog velikih hladnoća, zadnjih godina svjedočimo da su pikovi sasvim suprotni, u ljetnim mjesecima, piše u petak Večernji list. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas