U OB Sisak stavili dvije pacijentice na jedan krevet, oglasili se iz bolnice
Znamo da su uvjeti u zdravstvu loši, međutim, pojavila se fotografija koja je zgrozila javnost. U OB Sisak stavili su dvije pacijentice na jedan strečer. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas