Zbog sve više oboljelih, u bolnici u Puli opet aktivirali respiracijski centar
Novih 15 slučajeva zaraze koronavirusom potvrđeno je u Istri, a u pulskoj bolnici povećava se broj hospitaliziranih zbog čega je od danas ondje ponovno aktiviran respiracijski centar, izvijestio je u utorak istarski Stožer Civilne zaštite. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 5 h
Najnovije
Oglas
Oglas