SAVJET STRUČNJAKA
Je li štetno puniti gorivo do vrha spremnika?
Je li štetno puniti gorivo do vrha spremnika? Ne samo da nije štetno, nego je preporučljivo, ali gorivo punite do prvog klika pištolja za punjenje, a ne ‘do čepa’… Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 5 h
Najnovije
Oglas
Oglas