Loše iskustvo
"Posjetila sam 60 zemalja, ali u ovu se ne bih nikada vratila jer ono što sam doživjela ne želim nikome"
Žena koja je posjetila više od 60 zemalja i svake godine ide na otprilike četiri putovanja, smatra da je važno upoznati i dobre i loše strane nekog mjesta, a ne očekivati "uljepšanu verziju". Ipak, jedno noćenje u određenom gradu bilo joj je dovoljno da odluči da se ondje nikada više ne vrati. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas