11 mjeseci je od tragedije
Majka djevojke poginule u padu nadstrešnice: "Tuga, tama, tišina i bol vladaju. Nedostajete, lijepi anđeli"
Točno 11 mjeseci prošlo je otkako je nadstrešnica Željezničkog kolodvora u Novom Sadu pala i usmrtila slučajne prolaznike, među kojima i trudnicu Anđelu Ruman (20) iz Stare Pazove. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas