PSG uvjerljiv, novi kiks Marseillea

Nogomet 21. kol 201623:06 > 23:09
REUTERS/Pascal Rossignol

U susretu 2. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na Parku Prinčeva pobijedio Metz 3-0 ostvarivši i drugu pobjedu sezone.

Golove za aktualnog prvaka zabili su Lucas Moura (52), Kurzawa (57) i Rivierez (90+3-ag).

U ranije odigranom susretu St Etienne je pobijedio Montpelier 3-1. Gosti su poveli u 23. minuti golom Stevea Mouniea, no domaćin je u drugom poluvremenu okrenuo rezultat s tri gola. Strijelci su bili Kevin Monnet-Paquet (47), Dylan Saint-Louis (50) i Robert Berič (85).

Marseille je nastavio s lošim igrama na otvaranju sezone. na gostovanju kod Guingampa je doživio poraz 1-2. Strijelci za domaćine bili su Yannis Salibur (1) i Jeremy Sorbon (58), a za OM je zabio Florian Thauvin (78).

Na ljestvici vode Lyon, PSG i Nica sa po šest bodova.