FOTO | Evo zašto je Totti bog za navijače Rome

Nogomet 12. ruj 201612:59 > 13:04
Twitter

Na poluvremenu utakmice Rome i Sampdorije počela je padati jaka kiša pa je utakmica prekinuta pri rezultatu 2:1 za goste iz Genove.

No, u 46. minuti Spaletti se odlučio u igru uvesti legendu Francesca Tottija. I to mu se isplatilo jer je 40-godišnji ‘mladić’asistirao Džeki za 2:2, a zatim je u sudačkoj nadoknadi zabio iz penala za 3:2.

Ipak, osim ovog odličnog učinka koji je Romi donio 3 boda navijače je fasscinirao jedan drugi trenutak i to kad je Princ Rima na poluvremenu ostao na terenu unatoč prolomu oblaka koji je sve potjerao u svlačionicu.

Tottija to nije smelo u njegovom zagrijavanju pa je još jednom pokazao zašto ga navijači doživljavaju kao boga, legendu i imperatora.