Halilović isključen na otvaranju sezone

Nogomet 19. kol 201711:03 > 11:08
Gatty images

Otvaranje nove sezone Primere nije počelo dobro za Alena Halilovića.

Povremeni hrvatski reprezentativac Alen Halilović dobio je crveni karton u porazu svog Las Palmasa kod Valencije (0-1) na otvaranju nove sezone Primere.

Halilović je isključen u 34. minuti zbog grubog i neopreznog starta na sredini igrališta, a 12 minuta ranije Simone Zaza je donio “šišmišima” pobjedu postigavši jedini gol na utakmici.

U drugoj utakmici Leganes je također kao domaćin pobijedio Alaves s 1-0 pogotkom Gabriela u 24. minuti. Igrač Alavesa je prije toga u 17. minuti promašio kazneni udarac.

Prvak Real Madrid otvara sezonu gostovanjem kod Deportiva u nedjelju, dok Barcelona dočekuje Betis.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.