Guardiola: Jedini razlog zašto sam dugo u Cityu je zato što momčad pobjeđuje
Trener Pep Guardiola izjavio da je jedini razlog zašto je tako dugo za kormilom Manchester Citya zato što momčad pobjeđuje, te da nema potrebe za žurbom kad je u pitanju potpisivanje novog ugovora. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas