VIDEO Pogledajte trenutak u kojem Rebić mijenja kopačke dok Španjolci daju gol

Nogomet 29. lip 202111:42 > 11:50 1 komentar
Luka Stanzl/PIXSELL

Ante Rebić izašao je izvan igre promijeniti kopačke i zadržao se tamo nekoliko minuta, a Španjolska je krenula u opasni napad za izjednačenje.

Nakon nekoliko sekundi, Furija je iskoristila igru Hrvatske s igračem manje te je Pablo Sarabia, nakon odbijanca, zabio gol za 1-1.

Rebićeva zamjena kopački, koje mu očito nisu odgovarale, trajala je nekoliko minuta, a Rebić je na kraju samo mogao gledati kako Hrvatska prima gol.

Vezao je kopačke, požurivali su ga s klupe, a onda kad je zavezao lopta je bila već pred našim golom i nije mogao ući.

“Nama Španjolci zabijaju dok vežemo kopačke i pijemo vodu. Očito moramo još odrasti i te stvari napraviti drugačije, kvalitetnije i bolje jer ovo nije bila utakmica protiv Škotske ili Češke, već protiv jako dobre momčadi koja kažnjava svaku nepažnju i kiks”, rekao je izbornik Dalić.

Kako Rebić mijenja kopačke možete pogledati OVDJE.