G7 bi u oporavak od pandemije trebao uložiti 10.000 milijardi dolara
Članice skupine G7 trebale bi izdvojiti 10.000 milijardi dolara kako bi potaknule oporavak baziran na ulaganjima, čije će težište biti na cijepljenju protiv Covida-19 i energetskoj tranziciji, pokazalo je istraživanje objavljeno u ponedjeljak. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas