"Imamo očitovanje nekih članova iz vladajuće skupine da Divjak treba otići"
U Saboru je u tri sata ujutro završila rasprava o opozivu Blaženke Divjak. O zahtjevu za opozivom ministrice u Novom Danu govorio SDP-ov Arsen Bauk. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas