Dražen Slavica za N1: Prošlo je 13 godina, čekam kraj ove agonije
Na Vrhovnom sudu je danas održana javna sjednica na Vrhovnom sudu, vezano uz slučaj Dražena Slavice koji je dvaput oslobođen optužbi za kornatsku tragediju u kojoj je 30. kolovoza 2007. poginulo 12 vatrogasaca. "Teško je. 13 godina je prošlo od svega i normalno očekujem kraj ove agonije. Jednu presudu, kaznu, već sam prošao, sad čekam kraj", rekao je Slavica za N1. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas