Šefu Klinike za stomatologiju na "Rebru" cijepljenje Borasa je čini se prisjelo

Željko Verzić svejedno se svim silama trudio objasniti da se rektor Boras sa suprugom cijepio zato da se cjepivo "ne baci", odnosno da se samo našao u pravom trenutku na pravom mjestu. Već sam razlog rektorovog dolaska upravo na "Rebro" u pratnji supruge u najmanju ruku je čudan.
Oglas
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas