Hrvatska vojska u Zagrebu postavila dodatne šatore

Hrvatska vojska postavila je dodatne šatore ispred Kliničkog bolničkog centra „Sestre milosrdnice“ te Veterinarskog fakulteta, za obavljanje trijažnih postupaka tijekom pandemije koronavirusa.
Oglas
Ministarstvo obrane Republike Hrvatske priopćilo je u petak da su u cilju pružanja pomoći lokalnoj zajednici i institucijama civilnog društva u borbi protiv suzbijanja koronavirusa SARS-CoV-2, pripadnici Bojne za opću logističku potporu Zapovjedništva za potporu, sukladno Odluci ministra obrane i zapovjedi načelnika Glavnog stožera OSRH, pružili potporu postavljanjem po tri polja šatora".
Bojna za opću logističku potporu Zapovjedništva za potporu do sada je ispred Kliničkog bolničkog centra „Sestre milosrdnice“ u Zagrebu postavila ukupno osam šatora M70.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas