GLAS: Usred epidemije Vlada bolesnike ostavlja bez lijekova
GLAS je u srijedu optužio Vladu da je usred epidemije bolesnike ostavila bez lijekova dok premijer cinično svaljuje odgovornost na veledrogerije kojima duguje novac i na građane i privatne poduzetnike kojima su isplaćene potpore. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas