Andrej Plenković izrazio sućut kraljevskoj obitelji

Premijer Andrej Plenković uputio je izraz sućuti na Twitteru britanskoj kraljevskoj obitelji povodom smrti princa Philipa, vojvode od Edinburgha.
Oglas
"U ime Hrvatske vlade izražavam najdublju sućut Njezinom Veličanstvu i kraljevskoj obitelji te britanskom narodu povodom smrti vojvode od Edinburgha. Princa Philipa pamtit ćemo po cjeloživotnoj službi Ujedinjenom Kraljevstvu", napisao je Andrej Plenković.
https://twitter.com/AndrejPlenkovic/status/1380543132962545667
Princ Philip, vojvoda od Edinburgha i suprug kraljice Elizabete II., preminuo je u 99. godini.
"S dubokom tugom Kraljica javlja o smrti Princa Philipa, vojvode od Edinburgha", stoji u priopćenju u kojem se navodi da je preminuo u dvorcu Windsor.
Princ Philip je posljednjih mjeseci nekoliko puta hospitaliziran zbog problema sa srcem i infekcijama.
Nakon objave o smrti princa Philipa, zastava na Buckinghamskoj palači spuštena je na pola koplja, a ispred ograde građani su počeli ostavljati cvijeće i poruke.
Hrvatski premijer se pridružio brojnim svjetskim čelnicima koji su izrazili žaljenje i uputili sućut britanskoj kraljici i njezinom narodu zbog odlaska princa Philipa, najpoznatijeg supruga na svijetu koji je uz kraljicu bio više od 70 godina.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas