Četiri mjeseca od potresa, pacijenti s teškim infarktima leže u šatorima
Gotovo četiri mjeseca prošla su od potresa na Baniji, a pacijenti i dalje leže u šatorima ispred Opće bolnice dr. Ivo Pedišić u Sisku. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas