SJEĆANJE NA 16 ŽRTAVA
Devet mjeseci od pada nadstrešnice: Komemorativne šetnje diljem Srbije
Devet mjeseci nakon što je u padu nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu poginulo 16 osoba, a jedna teško ozlijeđena, diljem Srbije održane su komemoracije i prosvjedi. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas