Oglas

TKO JE U PRAVU?

Gosti se naveliko žale: 15 minuta za konzumaciju u kafiću, dvoje ne smiju za stol za četvero, nema pića bez jela...

author
Miroslav Filipović
27. lip. 2026. 16:10

Proteklih dana društvenim mrežama širilo se nekoliko priča u kojima se građani žale na odnos ugostitelja prema gostima. Pročitaj više

Oglas