TKO JE U PRAVU?
Gosti se naveliko žale: 15 minuta za konzumaciju u kafiću, dvoje ne smiju za stol za četvero, nema pića bez jela...
Proteklih dana društvenim mrežama širilo se nekoliko priča u kojima se građani žale na odnos ugostitelja prema gostima. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas