problem s prikupljanjem otpada
Komunalci mole građane da ne dovoze staru elektroniku, nemaju gdje s njom
Komunalna poduzeća u Hrvatskoj sve češće obavještavaju građane da ne dovoze elektronički otpad u reciklažna dvorišta, zato što je tvrtka s koncesijom za prikupljanje i oporabu odustala od suradnje s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost zbog preniskih naknada. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 5 h
Najnovije
Oglas
Oglas