SADRŽAJNO U SABORU
Marija Selak Raspudić: Srce mi je puno. HDZ: Imali ste dobru namjeru, ali ste "fulali" propis
"Imali ste dobru namjeru, ali ste "fulali" propis", poručili su zastupnici HDZ-a Mariji Selak Raspudić (NZ) koja predlaže da se u školama zakonom zabrani korištenje pametnih telefona i pametnih satova i tableta, osim u edukacijske svrhe ili iz medicinskih razloga. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas