godišnjica tragedije
Godina od pada nadstrešnice u Novom Sadu: Sprema se veliki komemorativni skup žrtvama
Tisuće ljudi u Novom Sadu 16-minutnom šutnjom odalo je u noći s petka na subotu počast žrtvama tragedije na novosadskom željezničkom kolodvoru uoči velikog skupa kojim će biti komemorirana obljetnica pogibije 16 ljudi u padu nadstrešnice 1. studenog prošle godine na prethodno renoviranoj zgradi kolodvora. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas