Je li suosnivač Applea "nulti pacijent" s koronavirusom u SAD-u?
Suosnivač Applea Steve Wozniak rekao je da on i njegova supruga ne znaju jesu li bili zaraženi koronavirusom nakon putovanja jugoistočnom Azijom u siječnju te da bi mogao biti "nulti pacijent" u Sjedinjenim Američkim Državama. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 7 h
Najnovije
Oglas
Oglas