Ranili dvoje zaposlenika McDonald'sa jer restoran nije radio zbog koronavirusa
Dvije mušterije u Oklahomi ranile su dvoje zaposlenika McDonald'sa nakon što im je rečeno da napuste restoran zbog mjera restrikcije uvedenih zbog epidemije koronavirusa. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas