Sindikat hrvatskih učitelja poslao čestitku novom ministru Fuchsu

Iz Sindikata hrvatskih učitelja uputili su čestitku novom ministru obrazovanja, Radovanu Fuchsu.
Oglas
"Poštovani ministre Fuchs,
čestitamo Vam na preuzimanju ove važne, zahtjevne i vrlo odgovorne funkcije.
U razdoblju neizvjesnosti, a u kojem se nalazi čitav svijet, moramo iznaći najbolji način da učenicima osiguramo što kvalitetniji početak nove nastavne godine.
Bit će potrebno mnogo truda, mudrosti i odricanja, no kao jedini reprezentativni sindikat na području osnovnoškolskog obrazovanja spremni smo na suradnju, a sve kako bi zajedničkim snagama obrazovanje učinili što boljim, kvalitetnijim i jednakim za sve učenike.
Naravno da problemi u sustavu postoje i zasigurno će ih biti još mnogo, no na to moramo biti spremni i pravodobno iznaći kvalitetna rješenja.
Uvažavanje mišljenja struke, suradnja, transparentnost, predani rad i komunikacija sa svim dionicima nužni su za kreiranje boljeg sustava.
Stoga Vam želimo uspješan rad te se nadamo konstruktivnoj suradnji", stoji u čestitci koju su iz Sindikata hrvatskih učitelja uputili ministru Fuchsu.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad | Windows| i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas