"Oboljeli od korone su često i dalje stigmatizirani, pa i oni u samoizolaciji"
Pučka pravobraniteljica Lora Vidović bila je gošća Dnevnika N1 televizije. Govorila je o posjetima u domovima za starije i nemoćne u doba epidemije koronavirusa. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas