"kritičko mišljenje"
"Što s djecom koja ne žele ići na vjeronauk, da nam i dalje sjede na hodniku? Zašto ne postoji alternativa?"
Znate li što je s idejom da se u osnovne škole uvede novi predmet koji bi bio alternativa vjeronauku? Što je s onim predmetom "kritičko mišljenje" ili tako nešto, koji je trebao, kao etika u srednjim školama, biti izborni predmet ponuđen osnovcima koji ne pohađaju vjeronauk, pita se Marijana Cvrtila iz SD. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas