U Srbiji počelo cijepljenje, prva se cijepila premijerka Brnabić
Premijerka Ana Brnabić u četvrtak je prva u Srbiji primila cjepivo protiv koronavirusa, započevši masovnu kampanju cijepljenja Pfizerovim i BioNTechovim cjepivom. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas