Klimu u autu dobro je upaliti i u hladnijim mjesecima. Evo zašto
Ako ne koristite klimu zimi to može imati negativan utjecaj na vijek trajanja tog uređaja jer samo redovitim radom brtve i kompresori ostaju dobro podmazani . Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas