Napustili SAD
B-2 bombarderi "odmah nakon polijetanja dopunjeni gorivom", to znači samo jedno
Šest bombardera B-2 poletjelo je iz SAD-a prema američkoj bazi Guam, koja se nalazi na istoimenom pacifičkom otoku. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 6 h
Najnovije
Oglas
Oglas