Mexico se nada da će dovršiti cijepljenje stanovništva do početka 2022.
Meksiko se nada da će dovršiti cijepljenje stanovništva protiv covida 19 do kraja prvoga tromjesečja iduće godine, rekao je zamjenik meksičkoga ministra zdravstva Hugo Lopez-Gatell. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas