Učenici srednjih škola diljem Hrvatske traže i ovaj bojkot: "Pecivo smo nekad plaćali dvije kune, a danas..."
"Hoćemo li kao odrasli odazvati se našoj mladosti", pitaju iz potrošačke platforme Halo, inspektore. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas