Bauk o mogućoj obveznoj aplikaciji: Zaigrali su se, treba ih spustiti na zemlju
Saborski zastupnik SDP-a Arsen Bauk u Saboru je komentirao novu aplikaciju za praćenje kontakata osoba zaraženih koronavirusom te najavu da bi, ako se epidemiološlka situacija pogorša, ona mogla postati obavezna. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 5 h
Najnovije
Oglas
Oglas