NORIJADA
FOTO / Na putu za Bundek, neki zagrebački maturanti čupali prometne znakove

Učenici završnih razreda srednjih škola slave danas završetak svog srednjoškolskoga obrazovanja.
Oglas
Zagrebački maturanti su nakon velikog slavlja na Trgu bana Josipa Jelačića krenuli prema Bundeku, a neki su iščupali nekoliko prometnih znakova.

Podsjetimo, u Dubrovniku su uhićena dva maturanta. Jedan je uhićen jer je policijskom službeniku pokazivao srednji prst, a drugi je bacio bengalku na policajca na motoru.
U Zagrebu je, pak, skupina maturanata u jednom trenutku povela skandiranje "Ajmo, ajmo, ustaše".
PROČITAJTE JOŠ
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas