Nižu se komentari
Turist pokazao što je dobio za tri eura: "Zašto ljudi još uopće ljetuju u Hrvatskoj?"
Fotografija iz španjolskog Alicantea ovih je dana potaknula raspravu o cijenama turističkih usluga i ponovno otvorila pitanje je li Hrvatska još uvijek konkurentna turistička destinacija. Povod za brojne reakcije bila je jednostavna fotografija doručka – kave i sendviča s pršutom – za koje je turist platio samo tri eura. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas