Bjelovar: Zaraženo dvoje srednjoškolaca, u karanteni dva razreda i 16 nastavnika
U Bjelovaru je koronavirusom zaraženo dvoje srednjoškolaca te su u samoizolaciji učenici dvaju razreda i 16 profesora. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas