Bandić: Mjera je dovoljno, samo ih se treba pridržavati
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić ustvrdio je u petak kako je epidemioloških mjera u borbi s koronavirusom dovoljno, ali da ih se treba i pridržavati. Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 4 h
Najnovije
Oglas
Oglas