"došli smo samo plesati"
Folkloraši iz Novog Sada: "Vikali su nam: "Jel' ti se vrti od previše Užičkog kola?"
Članovima novosadskog folklornog udruženja Veliko kolo rekli su da su doživjeli velik strah zbog "ljudi u crnom" koji su prekinuli događaj Dani srpske kulture Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas
Oglas