Samo na povratku
Srbin pitao je li sigurno prenoćiti u Osijeku, a Hrvati su ga upozorili na jedno: "Samo ovdje može nastati problem"
"Je li sigurno prenoćiti u Osijeku jednu ili dvije noći? Kolike su šanse da imam problem?" pitao je korisnik na Redditu u temi koju je otvorio pod nazivom "Idem u Osijek, Srbin sam, hoću li imati problema?" Pročitaj više
Oglas
Oglas
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
SK
|
prije 4 h
Najnovije
Oglas
Oglas